درباره ما

معرفی شرکت فارد


برند تجاری فارد از سال 1383 فعالیتش را با افتتاح فروشگاهی در خیابان سهروردی تهران آغاز کرد. در سال‌های ابتدایی با فروش اجناس جدید و باکیفیت اروپایی، نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرد. در آن سال‌ها فارد نمایندگی توزیع اجناس برندهای Blum و Kessebohmer را در سراسر کشور به عهده داشت. کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش همواره از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان است. از همان ابتدا فارد توانست این دغدغه‌ها برطرف نماید و به عنوان یک عرضه‌کننده‌ی قابل اعتماد خدمت‌رسانی کند.

در سال 1388 با شناخته شدن بیشتر این برند تجاری، تبدیل به شرکت تجاری فارد شد و در کنار بلوم و کسه‌بوهمر سبد بزرگتری از اجناس اروپایی را به مشتریان معرفی کرد.

دستگیره Eureka، پاخور و قرنیز FOP، اکسسوری Inoxa و ریل‌های کمدی Cinetto ایتالیا، اکسسوری Peka سوییس و پریزهای آشپزخانه Bachmann آلمان همگی از مرغوب‌ترین اجناس اروپایی بودند که توسط شرکت فارد به ایران وارد و عرضه می‌شدند.

شناخت بازار، خدمات مناسب، برندشناسی، خدمات پس از فروش از جمله ویژگی‌هایی بودند که فارد را جزو برترین شرکت‌های ایرانی قرار داد به طوری که توانست اعتماد شرکت‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کند.

با افزایش نرخ ارز و مطرح شدن اجناس چینی بی‌کیفیت که همگی شبحی از اجناس خوب بودند، فارد توانست جایگاه خود را در بازار داخلی با برندهای پکا و باخ‌من تثبیت کند. سوداگران اجناس اروپایی به بهانه‌ی افزایش نرخ ارز، قیمت‌های نجومی و بی‌پایه روی اجناس می‌گذاشتند. اما فارد هم‌چنان طرفدار مصرف‌کننده باقی ماند و اجناسش را با همان قیمت قبلی و با کسب سودی متعادل به مشتریان عزیز ارائه می‌داد.

در سال ۱۳۹۶ به دلیل برخی مشکلات به وجود آمده که ناشی از شیطنت یکی از رقیبان بود، همکاری میان فارد و بلوم به پایان رسید. از آن‌جایی که فارد با مدیریت جناب آقای کشفی، صاحب اعتبار و شناخت در میان شرکت‌های اروپایی بود، بعد از تحقیقات کامل در زمینه انواع ریل و لولا برندی بالاتر از Hettich نظر ایشان را جلب نکرد. طبق نظر اغلب کارشناسان جهان در زمینه یراق‌آلات آشپزخانه، Hettich برترین شرکت اروپایی در زمینه تولید ریل و لولا است.

در حال حاضر شما مشتریان عزیز می‌توانید در زمینه انواع ریل و لولا و ریل‌های کمدی با Hettich آلمان، در زمینه اکسسوری کابینت با Peka سوییس و درزمینه پریزهای داخل آشپزخانه با Bachmann آلمان، فارد را همراهی کنید.

برترین برندهای دنیا، مناسب‌ترین قیمت‌ها و بهترین خدمات پس از فروش را از ما بخواهید.